Numery pokojów, telefony służbowe i adresy elektroniczne

 

Imię i nazwisko
stanowisko

Tel.
wew.

Adres elektroniczny

Nr
pok.

Telefon
Kontaktowy

Lilia Ławicka
Wójt Gminy

33

wojt@przybiernow.pl

106

 

Sylwia Karp
Sekretariat

30, 31

sekretariat@przybiernow.pl

106

914667530

Popiołek Maria
Sekretarz Gminy

37

sekretarz@przybiernow.pl

104 a

531594817

Anna Zięba
Skarbnik Gminy

57

skarbnik@przybiernow.pl

110

601406061

Piotr Hyla
Informatyk

35

informatyk@przybiernow.pl

104

531594828

Czesława Grzyb
Kadry, obsługa Rady Gminy

38

kadry@przybiernow.com.pl

103

531594882

Magdalena Czerwińska
Budownictwo, planowanie przestrzenne

42

budownictwo@przybiernow.pl

111

531594807

Łukasz Chojnacki
Ochrona środowiska, nieruchomości, drogi

42

rolnictwo@przybiernow.pl

111

531594868

Alicja Szczepanik
Wymiar podatków i opłat

43

podatki.wymiar@przybiernow.pl

109

531594867

Monika Łukasik
Księgowość podatkowa

43

podatki@przybiernow.pl

109

531594864

Magdalena Zarzycka
Księgowość budżetowa

44

 

108

531594851

Aleksandra Klażyńska
Płace, działalność gospodarcza

45

ola.klazynska@przybiernow.pl

108 a

531594877

Anna Zawadzka
Księgowość budżetowa

44

anna.zawadzka@przybiernow.com.pl

108

531594835

Anna Pryć
Gospodarka odpadami, promocja gminy

36

odpady@przybiernow.pl

107

884909005

Krystyna Borciuch
Ewidencja ludności, dowody osobiste

46

ewidencja@przybiernow.com.pl

4

914667546

Danuta Marian
Urząd Stanu Cywilnego

62

usc@przybiernow.pl

3

914667562

Dominik Zawadzki
Obrona cywilna, bhp, gospodarka mieszkaniowa, wycinka drzew.

47

dominik.zawadzki@przybiernow.com.pl

2

531594840

Mariola Kazanowska
Kierownik OPS

49

ops@przybiernow.pl

5, 6

531594885

Józef Pasławski
Dyrektor GZEAS

34, 56

gzeas@przybiernow.com.pl
oswiata@przybiernow.com.pl

9,10

914667534

Ewelina Lisiecka
Gminna Biblioteka Publiczna

 

ewelinalisiecka@op.pl

 

531828840

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Piotr Hyla 27-05-2013 12:44
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 27-05-2013
Ostatnia aktualizacja: Piotr Hyla 15-05-2017 14:14